Hande Baladın’den kötü haber

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı smaçörü Hande Baladın, geçirdiği sakatlık nedeniyle VNL (Milletler Ligi) final etabında yer almayacağını duyurdu. Tedavi görmek için İstanbul’a dönen Hande Baladın, sakatlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Paris Olimpiyat Oyunları’nda takımıyla birlikte olacağının müjdesini veren Baladın, şu sözleri kaydetti:

“Herkese merhaba. Son günlerde sakatlığım nedeniyle yükselen endişeleri ve göndermiş olduğunuz geçmiş olsun mesajlarının farkındayım. Bu nedenle endişelerinizi biraz olsun giderebilmek için sizlerle duygularımı paylaşmak istedim.

Maalesef VNL final etabında yer alamayacağım. Fakat bu kısa ara yalnızca küçük bir iyileşme ve güçlenme süreci olacak benim için. Bu süreçte attığınız mesajlar ve dilekleriniz benim için çok güçlü bir motivasyon kaynağı. Bunun için çok teşekkür ederim.

“DAHA DA GÜÇLÜ DÖNECEĞİME DAİR İNANCIM TAM”
Hepimizin en büyük hayali ortak. Hayalimizin gerçek olması için takım arkadaşlarımın yanına daha da güçlü döneceğime dair inancım tam.

“ÇOK GÜZEL BAŞARILARA İMZA ATMAYI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM”
Paris’te bir an önce ay yıldızlı formaya kavuşup, sizlerin de desteği ve inancıyla birlikte çok güzel başarılara imza atmayı dört gözle bekliyorum.

“PARIS’TE GÖRÜŞMEK ÜZERE”
Yarınki maç için takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Sahada yanınızda olamasam da tüm kalbim sizlerle kızlar! Paris’te görüşmek üzere”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir